SEO Danışmanlığı

SEO ile hedef kitlelerine ulaşmanın uzmanlık gerektirdiğini iyi bilen ajansımız, oldukça tecrübeli olduğumuz basit bir danışmanlıktan ziyade, en efektif çalışmaların yapılabilmesi için detaylı analizler akabinde yol haritamızı oluşturarak sonucu belirlediğimiz çözüm önerileri sayesinde her ay raporlayarak ilerlememizin bu alanda sizinle paylaşabileceğimiz çok sayıda başarı hikayemiz var.

 

q

Müşterilerimizin web sitelerini, arama motorlarında rakiplerinden daha önde ve görünür kılmak adına çalışıyoruz.

Bizce SEO uzun soluklu ve asla bitmeyecek bir serüven gibidir. Bu süreç, sadece hedefimizdeki sıralamayı elde etmek için gösterilen çabadan ibaret olarak bakmıyoruz. İşin en temelinde, Google’a potansiyel hedeflerimizde yer alan farklı sorular/istekler ile başvuran insanların son derece güçlü ve hızlı karar verebilen bir algoritma sonucunda olması gereken en faydalı sonuca yönlendirilmesi, temeline dayandığını gayet iyi biliyoruz.

Müşteri özelinde ise sektöründe katma değere inanmayan gelişim önerisi olmayan veya bunu üretmek konusunda çekimser olan projelerin etkin bir SEO amacına ulaşamayacağına yılların tecrübesine istinaden kanaat getiriyoruz. Ajans olarak çalıştığımız seo talebi olan müşterilere hizmet verirken; hedef kitlelerine en faydalı ve efektif arama sonucu olması rakiplerinden fark oluşturan sayfası / içeriği meydana getirebilmek (içerik odaklı SEO bakışı), ve bu içeriğe teknik bağlamda arama motorlarının çok daha kolay erişimini sağlamak (teknik SEO iyileştirme ve güncellemeleri) ve bu içeriğin otoriter halini web düzeyinde geliştirerek çoğaltmak (geri bağlantı / bahsetme / iyileştirmeleri) üzerine daha çok odaklanıyoruz.

Bu gönderi Seo’ te gönderildi ve ’ te etiketlendi.